دانلود کد چاپ مثلث با اعداد یک تا پنج با زبان برنامه نویسی java

دانلود کد چاپ مثلث با اعداد یک تا پنج با زبان برنامه نویسی java

این پروژه یک برنامه نوشته شده با زبان جاوا است که یک سورس کد چاپ مثلث با استفاده از اعداد یک تا پنج با زبان برنامه نوسی جاوا یا زبان برنامه نویسی java می باشد. هنگامی که کاربر موردنظر برنامه را اجرا می کند، به هنگام اجرا شدن برنامه یک مثلث با استفاده از عددهای 1 تا 5 بر روی مانیتور نمایش داده می شود

دانلود کد چاپ مثلث با اعداد یک تا پنج با زبان برنامه نویسی java


این پروژه یک برنامه نوشته شده با زبان جاوا است  که یک سورس کد چاپ مثلث با استفاده از اعداد یک تا پنج  با زبان برنامه نوسی جاوا یا زبان برنامه نویسی java می باشد. هنگامی که کاربر موردنظر برنامه را اجرا می کند، به هنگام اجرا شدن برنامه یک مثلث با استفاده از عددهای 1 تا 5  بر روی مانیتور نمایش داده می شود.  نحوه رسم مثلث با استفاده از کاراکتر اعداد  در عکس بالا سمت چپ موجود است. این مثلث رسم شده با ستاره با استفاده از اعداد و با استفاده از حلقه های for کشیده شده است.
مثلث به گونه ای بر روی مانیتور چاپ می شود که ستون اول مثلث تماما با عدد یک، ستون دوم مثلث تماما با عدد 2، ستون سوم مثلث تماما عدد 3، ستون چهارم تماما عدد 4 و ستون پنجم تماما عدد پنج قرار داده شده است.
فایل برنامه نویسی شده قابل پیاده سازی در هر نرم افزار ویراستار  تحت جاوایی همانند نرم افزار bluej، نت بینز (netbeans)، ای کلیپس(eclips) می باشد. آموزش نحوه اجرا روی برنامه بلوجی(bluej)  و نت بینز هم همراه فایل سورس برنامه وجود دارد.
پس از خرید لینک دانلود نمایش داده می شود.