شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

فروش: 09130193010

پشتیبانی: 09130193010

ثابت: 34529279-031

کانال تلگرامی: aralborz@

ارسال آنلاین پیام

پیگیری پیام

ارسال لیست املاک به ایمیل یک شخص

خلاصه
1397/03/19

ارسال لیست املاک به ایمیل یک شخص در نرم افزار مشاورین املاک سرو من می خواهم کاری کنم که با استفاده از نرم افزار مشاور املاک سرو اطلاعات برخی از املاک را بر روی ایمیل یک شخص بفرستم

بازدید: 292 نفر

ارسال لیست املاک به ایمیل یک شخص

سوال کاربر نرم افزار مشاور املاک:

من می خواهم کاری کنم که با استفاده از نرم افزار مشاور املاک سرو اطلاعات برخی از املاک را بر روی ایمیل یک شخص بفرستم چگونه باید با استفاده از نرم افزار املاک سرو اینکار را انجام دهم؟

پاسخ پشتیبانی نرم افزار مشاور املاک

برای اینکار ابتدا از منوی «جستجوی ملک» برای مثال گزینه «رهن و اجاره» یا «فروش» و غیره را کلیک کنید تا فرم «لیست املاک»  اجرا گردد حالا املاکی که می خواهید بر روی ایمیل شخص ارسال شود را انتخاب نمایید.
نکته: برای انتخاب چند راه دارید یکی اینکه با ماوس بر روی یک قسمتی از لیست کلیک نموده و سپس ماوس را به سمت پایین بکشید و دیگری اینکه دکمه ctrl را از روی صفحه کلید نگه داشته و سپس روی املاکی که نیاز دارید کلیک کنید.
 حالا در این فرم از پایین روی گزینه «جعبه فرمان» کلیک نمایید تا فرم جعبه فرمان باز شود سپس روی دکمه «ارسال موارد بصورت ایمیل» کلیک نمایید و روی دکمه «تایید» کلیک نمایید سپس در قسمت «به» ایمیل طرف مقابل را وارد نمایید و سپس در قسمت موضوع را وارد نمایید و در نهایت روی دکمه «ارسال» کلیک نمایید.

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو اینجا کلیک کنید