مجموعه اسکرین سیور

مجموعه اسکرین سیور

مجموعه کامل اسکرین سیور (محافظ صفحه)
مجموعه اسکرین سیور (محافظ صفحه) انواع منظره و طبیعت، آکواریوم واقعی، آکواریوم دریایی، انواع ماهی، شبیه سازی سه بعدی اقیانوس، آتش، شومینه، آبشار، آبشار نیاگارا، چشمه، آبشار کوهستانی، ساحل، کشتی بادبانی، جنگل، دریاچه، ساعت،باران و غیره در یک سی دی.
مجموعه اسکرین سیور شامل:
انواع آبشار
انواع منظره و طبیعت
انواع حالت آتش
انواع حالت آکوریوم زیبا  و واقعی
انواع شبیه سازی دریا، کشتی بادبانی و غیره
و غیره
با استفاده از پکیج کامل و جامع اسکرین سیورهای ویندوز می توانید به راحتی ویندوز خود را زیبا کنید و در کامپیوتر خود تنوع ایجاد نمایید. این اسکرین سیورها تماما در ویندوز 10 آزمایش شده و بخوبی جواب می دهند.
ماهیت اسکرین سیور در کامپیوتر چیست؟
اسکرین‌سیور‌ (محافظ صفحه نمایش) در گذشته به منظور حفاظت از نمایشگرها(مانیتورها) و جلوگیری از سوخته شدن فسفر‌ها استفاده می‌شدند. فسفر‌ها به منظور ساخت پیکسل‌ها(نقاط روشن) در مانیتورها کاربرد داشتند و چنانچه با یک مقیاس یکسان در یک بازه زمانی طولانی می‌درخشیدند منجر به تغییر رنگ سطح شیشه‌ای صفحه نمایش می‌شدند. در مانیتور‌های اولیه سی آر تی (crt) به خصوص در مدل تک‌رنگ اگر یک تصویر یکسان به مدت زمان طولانی نمایش داده می‌شد اشکالاتی را در صفحه نمایش(مانیتور) به وجود می‌آورد. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور نمایشگرهای جدید  نیاز به اسکرین‌سیور‌(محافظ صفحه نمایش) برطرف شد ولی هنوز به دلایل زیادی کاربران از اسکرین سیور‌ها استفاده می نمایند. می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
کاربرد سرگرمی اسکرین سیورها
مشاهده صحنه های زیبای طبیعت، آبشار زیبا، مزرعه زیبا، مشاهده شهرفرشتگان و غیره همراه با موسیقی دلنشین و  مورد علاقه،‌ خالی از لطف نخواهد بود. امروزه اسکرین سیورها با نماهای واقعی و اچ دی باعث می شود که یک صحه واقعی را در کامپیوتر ببنید.

 کاربرد امنیتی اسکرین سیور
می توان روی اسکرین سیورها یک پسورد را قرارداد تا هنگامی که از جلوی کامپیوتر بروید یک پسورد نمایش یابد و کاربر نتواند وارد رایانه شما شود.
ظاهر یکنواخت در شرکت ها  و موسسات
بسیاری از شرکت‌ها و موسسات برای ایجاد محیطی زیبا و حسی متحد از استفاده کنندگان از کامپیوتر می‌خواهند اسکرین‌سیور‌های یکسانی را روی رایانه های خود قرار دهند.
کاربر آگهی با استفاده از اسکرین سیورها
 اکثر شرکت‌ها و موسسات و بخش‌های تجاری از اسکرین‌سیور‌ها به عنوان ابزاری برای تبلیغات استفاده می‌کنند. برای مثال یک تبلیغ را به عنوان اسکرین سیور قرار می دهند.
کاربر اطلاعات در اسکرین سیورها
 بسیاری از محافظ صفحه ها،  اطلاعات به‌روز و پویایی را ارایه می‌دهند. این نوع اسکرین‌سیورها می‌توانند چرخه‌ای از سوالات ساده، ابتدایی و ناچیز یا اطلاعات پیشرفته و جدید از یک سایت باشند. یا مثلا بصورت مجازی یک شهر یا کره زمین را نمایش می دهند.

برچسب:
اسکرین,سیور,خرید,دانلود,فروش,مجموعه,پک,جامع,کامل,زیبا,ساز,ویندوز,محافظ,صفحه,ویندوز,اینترنتی,پکیج,کامل,جامع,آکواریوم,واقعی,ماهی,شهر,جذاب,دیدنی,حرفه ای,واقعی,سه,بعدی,اچ,دی,رایانه,کامپیوتر

 خرید پستی بعداز تحویل درب منزل وجه را پرداخت نمایید.

خرید پستی اسکرین سیور

خرید پستی اسکرین

 

آمار بازدید

امروز523
دیروز827
این هفته1190
ابن ماه12133
کل بازدید235232

تگ ها

نرم افزار مشاور املاک ویژه مشاورین املاک نرم افزار نمایشگاه خودرو ویژه نمایشگاه های اتومبیل نرم افزار خیریه ویژه موسسات خیریه هاست،میزبانی فضا صندوق,مکانیزه سالانه،ماهانه دامنه البرز،آبان ثبت،تمدید و انتقال

پذیرش عاملیت فروش نرم افزار، پذیرش نمایندگی فروش نرم افزار

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

البرزاملاکخودرونمایشگاهاتومبیلنرمافزارشرکتافزاری

صندوق مکانیزه املاک،صندوق مکانیزه نمایشگاه اتومبیل

افراد آنلاین

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

logo-samandehi