آنتی ویروس نود32

آنتی ویروس نود32

نرم افزار امنیتی آنتي ويروس قدرتمند نود 32 ، هرساله در رده بندي جهاني جزء پنج آنتي ويروس برتر دنيا قرار مي گيرد
اغلب ما با شرکت نرم افزاري ESET آشنا هستیم و محصولات تولیدی این شرکت  را مي شناسيم ، کمپاني بزرگ امنيتي اي که سازنده يکي از قوي ترين نرم افزارهاي ضد ويروس دنيا يعني NOD32 مي باشد. نرم افزاري که تا کنون کاربران بسياري را براي خود جلب کرده است و از امکانات زیادی براي حفاظت از سيستم در اختيار کاربر قرار مي دهد. اين شرکت نرم افزاري به تازگي نسخه جديد و قدرتمند خود را تحت عنوان ESET Smart Security 6 RC براي کاربران ارائه نموده است. اين نرم افزار يک ابزار کامل امنيتي براي سيستم هاي کامپيوتري مي باشد و در آن کاربران از ويژگي ها و امکانات متعددي برخوردار مي باشند.

اين نرم افزار از چهار بخش اصلي تشکيل شده است که اين بخش ها عبارتند از قسمت AntiVirus که در اين قسمت کاربران از ابزارهاي يک برنامه ضد ويروس کامل برخوردار مي باشند ، قسمت AntiSpam که در اين بخش کاربران قادر به کنترل نامه هاي الکترونيکي خود به منظور مبارزه با هرزنامه هاي مي باشند ، بخش AntiSpyware که به منظور مبارزه حرفه اي با نرم افزار هاي جاسوسي براي کاربران طراحي شده است و آخرين قسمت نيز يک FireWall ( ديوار آتش ) قدرتمند مي باشد که به منظور ايجاد يک سد در مقابل حملات هکرها طراحي شده است. همان طور که مشاهده نموديد در اين محصول قدرتمند ، کمپاني Eset فکر همه چيز را کرده و ابزاري کاربردي را توليد نموده است.

 

فروش پستی

 

 

آنتی ویروس نود32

آنتی ویروس نود32

خرید آنتی ویروس نود 32
ضد ویروس نود 32 اورجینال
قیمت 27000 تومان

تگ ها

نرم افزار مشاور املاک ویژه مشاورین املاک نرم افزار نمایشگاه خودرو ویژه نمایشگاه های اتومبیل نرم افزار خیریه ویژه موسسات خیریه هاست،میزبانی فضا صندوق,مکانیزه سالانه،ماهانه دامنه البرز،آبان ثبت،تمدید و انتقال

پذیرش عاملیت فروش نرم افزار، پذیرش نمایندگی فروش نرم افزار

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

البرزاملاکخودرونمایشگاهاتومبیلنرمافزارشرکتافزاری

صندوق مکانیزه املاک،صندوق مکانیزه نمایشگاه اتومبیل

افراد آنلاین

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

logo-samandehi