شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

مقالات

افزودن نوع ملک در برنامه املاک اندروید افزودن نوع ملک در برنامه املاک اندروید

در فرم ثبت ملک یک لیست کشویی بنام نوع ملک وجود دارد، اگر بخواهید یک مورد مثلا مغازه به این لیست اضافه کنید باید مراحل زیر را در برنامه اندروید مشاور املاک سرو انجام دهید.

1396/12/28
افزودن نوع کفپوش در برنامه املاک اندروید افزودن نوع کفپوش در برنامه املاک اندروید

در فرم سپردن ملک(ثبت ملک) یک لیست کشویی(منوی پایین افتادنی) بنام نوع کفپوش وجود دارد که با آن می توانید نوع کف خانه(آپارتمان) را تعیین کنید، اگر بخواهید یک مورد مثلا پارکت به این لیست اضافه نمایید باید مراحل زیر را در برنامه اندروید مشاور املاک سرو انجام دهید.

1396/12/28
افزودن نوع کاربری در برنامه املاک اندروید افزودن نوع کاربری در برنامه املاک اندروید

در فرم سپردن ملک(ثبت ملک) و برخی دیگر از فرم ها یک لیست کشویی(منوی پایین افتادنی) بنام نوع کاربری وجود دارد که با آن می توانید نوع کاربری(ملک) را تعیین کنید، اگر بخواهید یک مورد مثلا تجاری به این لیست اضافه نمایید باید مراحل زیر را در برنامه اندروید مشاور املاک سرو انجام دهید.

1396/12/28
نرم افزار حسابداری نمایشگاه‌های اتومبیل سرو نرم افزار حسابداری نمایشگاه‌های اتومبیل سرو

در گذشته نمایشگاه‌های اتومبیل امور حسابداری شامل هزینه‌ها، حق کمیسیون ها، درآمدها و غیره را در دفاتر سنتی همچون دفاتر کل، دفاتر معین ثبت می‌نمودند و برخی از مدیران نمایشگاه‌های خودرو تمام حساب و کتاب‌ها را در دفاتر معمولی ثبت می‌کردند

1396/12/22
افزودن نوع کابینت در برنامه املاک اندروید افزودن نوع کابینت در برنامه املاک اندروید

در فرم سپردن ملک یک لیست کشویی(منوی کشویی) بنام نوع کابینت وجود دارد که با آن می توانید نوع کابینت خانه را تعیین کنید، اگر بخواهید یک مورد مثلا ام دی اف به این لیست اضافه کنید باید مراحل زیر را در برنامه اندروید مشاور املاک سرو انجام دهید.

1396/12/20
افزودن نوع سند در برنامه املاک اندروید افزودن نوع سند در برنامه املاک اندروید

در فرم ثبت ملک یک لیست کشویی بنام نوع سند وجود دارد که در آن نوع سند ملک مشخص (مثلا دفترچه ای است، تک برگ است و غیره) می شود، اگر بخواهید یک مورد مثلا سیم سرب، دانگ و غیره به این لیست اضافه کنید باید مراحل زیر را در برنامه اندروید مشاور املاک سرو انجام دهید.

1396/12/20
چاپ اجاره نامه در نرم افزار چاپ قولنامه مشاور املاک چاپ اجاره نامه در نرم افزار چاپ قولنامه مشاور املاک

یکی از امکانات پرکاربرد نرم افزار چاپ قولنامه مشاور املاک، چاپ قراردادهای اجاره نامه می باشد. اجاره نامه یکی از نمونه قراردادهای پرکاربرد مشاورین املاک می باشد. با استفاده از برنامه چاپ قولنامه نرم افزار مشاور املاک می توانید اجاره نامه چاپ کنید.

1396/12/20
افزودن نوع آشپزخانه در برنامه املاک اندروید سرو افزودن نوع آشپزخانه در برنامه املاک اندروید سرو

در فرم ثبت ملک در نرم افزار اندروید مشاور املاک سرو (سپردن ملک) یک لیست کشویی بنام نوع آشپزخانه وجود دارد که در آن نوع ساخت آشپزخانه (اوپن، مدرن و غیره) مشخص می شود، اگر بخواهید یک مورد برای مثال اوپن و غیره به این لیست اضافه کنید

1396/12/16
  •