شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

فروش: 09130193010

پشتیبانی: 09130193010

ثابت: 34529279-031

کانال تلگرامی: aralborz@

ارسال آنلاین پیام

پیگیری پیام

مقالات

دسته بندی مقالات
نرخ مالیات بر ارزش افزوده کلیه سال ها نرخ مالیات بر ارزش افزوده کلیه سال ها

نرخ مالیات و عوارض کلیه سال ها به ترتیب به صورت زیر می باشد: نرخ مالیات بر ارزش افزوده سال 1387 تا سال 1394

1397/04/29
تخلیه گروهی قبوض مشارکت تخلیه گروهی قبوض مشارکت

یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از وصول قبوض مشارکتی خیرین می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد. در نرم افزار حسابداری خیریه سرو این امکان وجود دارد. موسسات خیریه می توانند برای سیستم تعیین نمایند

1397/04/29
لیست املاک در نرم افزار مشاور لیست املاک در نرم افزار مشاور

لیست املاک کاربرد لیست املاک در نرم افزار مدیریت املاک سرو فرم لیست املاک همانند جداول موجود در دفاتر قدیمی اطلاعات ملک هایی که به شما سپرده اند را نمایش می دهد.

1397/04/29
ثبت درخواست مددجویان ثبت درخواست مددجویان

ثبت درخواست مددجویان هنگامی که مددجویان به موسسه مراجعه می کنند و درخواستی از موسسه دارند باید درخواست آن ها در سیستم اتوماسیون خیریه ثبت گردد.

1397/04/29
فرم ثبت خودرو در نمایشگاه اتومبیل سرو فرم ثبت خودرو در نمایشگاه اتومبیل سرو

فرم ثبت خودرو در نمایشگاه اتومبیل سرو اصولا اتومبیل هایی که وارد نمایشگاه اتومبیل می شوند یا امانی هستند یا متعلق به نمایشگاه هستند. اتومبیل هایی که بصورت امانی هستند

1397/04/29
معرفی نرم افزار های شرکت معرفی نرم افزار های شرکت

معرفی نرم افزار های شرکت نرم افزارهای برنامه نویسی شده توسط مهندسین وطراحان شرکت مهندسی آبان رایان البرز که با بهترین تکنولوژی روز دنیا برنامه نویسی شده اند

1397/04/28
کاربرد فرم ثبت ملک کاربرد فرم ثبت ملک

کاربرد فرم ثبت ملک در نرم افزار مشاور املاک هنگامی که یک شخص مالک ملک به مشاور املاک شما مراجعه می کند و قصد دارد ملک خود را به منظور فروش، رهن و اجاره، پیش فروش و یا مشارکت به شما بسپارد، شما در اولین قدم باید اطلاعات این ملک را با استفاده از این فرم در نرم افزار مشاور املاک سرو ثبت نمایید تا در آینده بتوانید برای آن مشتری پیدا کنید.

1397/04/28
لیست اطلاعات اتومبیل در نرم افزار نمایشگاه خودرو لیست اطلاعات اتومبیل در نرم افزار نمایشگاه خودرو

لیست اطلاعات اتومبیل پس از اینکه اطلاعات اتومبیل ها را ثبت نمودید در آینده امکان دارد بخواهید لیست این اطلاعات را مشاهده، جستجو، ویرایش و یا چاپ کنید؛ فرم لیست اطلاعات اتومبیل این امکان را در اختیار شما قرار می دهد.

1397/04/28
نرم افزار یادآوری برای نمایشگاه های اتومبیل نرم افزار یادآوری برای نمایشگاه های اتومبیل

یکی از مواردی نرم افزاری که نمایشگاه های اتومبیل به آن نیاز دارند یادآوری سررسیدها، قرار ملاقات ها و... می باشد. هر انسانی تمایل دارد برخی از کارها را در یک زمان یا تاریخ معین انجام دهد ولی اغلب این کارها به دلیل زیادی کارهای روزانه و حجم کاری زیاد به فراموشی سپرده می شوند.

1397/04/28
آموزش تحریر دفاتر مشاورین املاک آموزش تحریر دفاتر مشاورین املاک

آموزش تحریر دفاتر مشاورین املاک مشاورین املاک سراسر کشور یا همان آژانس‌های مسکن دارای یک دفتر بنام دفتر مشاغل (دفتر درآمد و هزینه) می‌باشند.

1397/04/27
ثبت درآمدهای خیریه در نرم افزار ثبت درآمدهای خیریه در نرم افزار

ثبت درآمدهای خیریه ثبت خمس، تاج گل، تفت، خمس، صندوق صدقات .واریز مبلغ درآمد به حساب صندوق و یا بانک قابلیت افزودن یک نوع درآمد ایجاد سند خودکار حسابداری

1397/04/27
نحوه ثب درآمد در صندوق مکانیزه مشاور املاک نحوه ثب درآمد در صندوق مکانیزه مشاور املاک

شاور املاک می توانند درآمدهای خود را در نرم افزار صندوق مکانیزه مشاور املاک سرو ثبت نمایند. درآمدها می توانند تقسیم بندی زیادی از جمله درآمد حاصل از خدمات، درآمد حاصل از فروش دارایی ها،

1397/04/26
معرفی خیرین در نرم افزار خیریه سرو معرفی خیرین در نرم افزار خیریه سرو

در موسسات خیریه، افرادی که بصورت داوطلبانه و کاملا خیرخواهانه قصد همکاری با موسسه خیریه دارند خیر نامیده می شود.

1397/04/24
معرفی مساجد در نرم افزار خیریه سرو معرفی مساجد در نرم افزار خیریه سرو

معرفی مساجد برای اینکه در لیست جمع آوری تاج گل ها به راحتی اسامی و مشخصات مساجد را داشته باشید در ابتدای کار باید این اسامی را به سیستم معرفی نمایید تا در دفعات بعد نیازی به وارد نمودن این اسامی نباشد.

1397/04/24
فروش نرم افزار جامع مشاور املاک فروش نرم افزار جامع مشاور املاک

نرم افزار جامع مشاور املاک سرو نرم افزاری جامع و ویژه صنف مشاورین املاک(آژانس های املاک، بنگاه های معاملات ملک) سراسر کشور می باشد. قابلیت های مهم این نرم افزار بصورت خیلی خلاصه و کلی عبارتند از: امکان مدیریت املاک سپرده شده(ثبت ملک، حذف، ویرایش)

1397/04/23
  •